Bankacılık ve Finansal Hizmetler

Akıllı süreç otomasyonu ile maliyetli ve riskli manuel işlemleri ortadan kaldırın

Güvenlik, hız ve kararlılık:

Akıllı süreç otomasyonunun sonuçları

Bankacılık ve finansal hizmetler, dijital dönüşümün en hızlı ve radikal bir şekilde ortaya çıktığı sektörler. Çünkü müşterilerinin günlük hayatlarının her alanına dokunan bu sektörler, yasal düzenlemelere tam uyum, dolandırıcılık ve sahtecilikle mücadele gibi en ufak bir hatayı kabul etmeyecek süreçleri de yönetmek zorundadır.

Güvenlik, hız ve kararlılık gerektiren operasyonları desteklemek için süreçleri dijitalleştirmek ve otomasyonu sağlamak hayati önem taşıyor. Tüm bunları gerçekleştirmek için Softay size güçlü araçlar sunar.

Yüzlerce belge türünden hatasız olarak veri çıkarılması ile başlayan ve bu verilerin süreç akışlarına entegre edilmesi ile devam eden adımlar ve kurumun kullandığı bilgi sistemi her kurumun ihtiyacına göre özelleştirilebilmektedir. Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için yapay zekayı kullanan uçtan uca otomasyon çözümlerimizle tanışın.

Örnek deneyimler

Rapor okuma

Bankalar ve finans kurumları birçok rapor alır ve üretir. Çeşitli rapor türlerinden verilerin çıkarılması akıllı belge işlemenin büyük bir yararı olacaktır.

Hesap açma ve kapatma

Hesap açma ve kapatma işlemleri kağıt bazlı belgeleri içerir. Bu formlardan, kimlik kartlarından, sözleşmelerden vb. verilerin çıkarılması ve çekirdek sistemlere entegre edilmesi zamandan tasarruf sağlar ve maliyetleri düşürür.

Kara Para Aklamayı Önleme (AML)

Kara para aklamaları önleme süreçleri son derece manueldir ve analistler değerli zamanlarının çoğunu derin analiz yerine veri toplama ve girişe harcarlar. İşlerini yapmalarına izin verin ve tekrar eden görevleri otomasyona bırakın.

Bir uzmana danışın

Çözümlerimiz veya akıllı süreç otomasyonu hakkında bir sorunuz mu var? Sizden haber almaktan ve bir toplantı ayarlamaktan mutluluk duyarız.

Bu arada blog veya çözümler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright - Softay