Sağlık Sektörü

Sağlık

Hasta ve sigorta verilerini otomatik olarak ulaşın.

Sağlık Otomasyon Çözümleri

Sağlık ekiplerinizin işlerini en iyi şekilde yapmalarına imkan verin.

Sağlık sektöründe tek bir öncelik vardır: İnsan. Tüm iş süreçlerinizi, insanların arka ofis sorunu yaşamayacağı şekilde tasarlamanız ve yürütmeniz gerekir. Sağlık profesyonellerini temel sorumluluklarına odaklanmalarına yardımcı olan uygun otomasyon araçlarıyla donatmak da çok önemlidir.

Hemşireler, dokümantasyon, yönetim ve diğer dikkat dağıtıcı unsurlar nedeniyle zamanlarının yalnızca %37’sini hastalarla geçirebiliyor.*

onVision’ın sağlık hizmetleri süreç otomasyonuna yaklaşımı, hasta kayıtlarının işlenmesini, veri senkronizasyonunu ve idari ve mali süreçleri iyileştirmeyi amaçlar. Çözümümüz, kuruluşunuz için kapsamlı bir dijital dönüşüm sunar. Değişim çağında rekabette önde olmak istiyorsanız, akıllı belge işleme ve süreç otomasyonu çözümlerimizle tanışın.

*Kaynak

Uygulama Örnekleri

Form İşleme

Hasta kayıt formlarından verilere otomatik olarak ulaşın ve diğer form türlerini yüksek hız ve doğrulukla işleyin. Bekleme sürelerini azaltın ve ekiplerinizin üretkenliğini artırın.

Yönetmelikler ve Uyumluluk

Bir sağlık kuruluşunun yasal gereklilikleri %100 karşılaması gerekir. Hataya açık süreçleri otomatikleştirin ve uyumluluk sorunlarını unutun.

Daha iyi hasta deneyimi

Hastalarınıza tıbbi olarak nasıl bakacağınızı biliyorsunuz. Hasta deneyimini yükseltmek için sigorta yönetimini, faturalandırmayı ve diğer işlemleri de iyileştirebilirsiniz.

Bir uzmanımıza danışın

Ürünlerimiz veya akıllı belge işleme hakkında bir sorunuz mu var? Sizinle tanışmaktan ve bir toplantı yapmaktan mutluluk duyarız.

Bu arada blog veya çözümler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz .

© Copyright - Softay