Havacılık

Arka ofisi düzene sokmanın tek yolu akıllı belge işleme

Çoklu konumlar ve işlemler

Akıllı Belge İşleme’yi gerektirir.

Arka ofis işleri, tüm gereklilikleri yerine getirmek için önemli bir rol oynar. Arka ofisi düzene sokmanın tek yolu da akıllı belge işlemeyi kullanmaktır.

Ülkeler arasında hareket eden onlarca uçak; bakım hizmeti almak, periyodik denetimlerden geçmek, yakıt ikmali yapmak. Ve her gün farklı yerleri ziyaret eden yüzlerce ekip.

Bu sahne, bir havacılık şirketinin karmaşık operasyon döngüsünün sadece küçük bir kısmı. Ayrıca, havacılık sektöründeki katı düzenlemeler ve talepkâr yolcular, hızlı ve kusursuz bir şekilde çalışmayı gerekli kılmaktadır.

Arka ofis işleri, tüm gereklilikleri yerine getirmek için önemli bir rol oynar. Arka ofisi düzene sokmanın tek yolu da akıllı belge işlemeyi kullanmaktır.

Uygulama Örnekleri

Havacılık-bakım
Bakım/Onarım Belgeleri

Uçaklar düzenli olarak farklı havalimanlarında bakım ve onarım hizmeti almaktadır. Belgelerin/raporların çoğu el yazısıdır ve hızlı ve hassas bir şekilde işlenmesi gerekir.

masraf fişleri ocr çözümleme
Masraf Fişleri

Yüzlerce mürettebat günlük olarak ülkeleri ziyaret etmekte ve çeşitli ihtiyaçlar için harcama yapmaktadır. Farklı formatlarda gelen çok sayıda gider fişi, ERP veya muhasebe sistemine entegre edilmelidir.

havacılık yakıt ikmal
Yakıt ikmal faturaları

Yakıt ikmal faturalarının işlenmesi, havacılık şirketlerinde AP ekiplerinin en çok zaman alan görevlerinden biridir. Fatura otomasyonu, iş akışının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur.

Bir uzmanımıza danışın

Ürünlerimiz veya akıllı belge işleme hakkında bir sorunuz mu var? Sizinle tanışmaktan ve bir toplantı yapmaktan mutluluk duyarız.

Bu arada blog veya çözümler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright - Softay