Yapay zeka ile desteklenmiş, Optik Karakter Tanıma (OCR) ve veri çıkarma uygulaması.

Bilanço & Mali tablolar OCR

Bilanço – Mali Tablolar OCR, Veri Toplama ve Analiz

Yapay zeka ile desteklenmiş, Optik Karakter Tanıma (OCR) ve veri çıkarma uygulaması.
Bilanço – Mali Tablolar OCR ve Veri Toplama çözümü ile Kârlılık analizleri, rakip analizleri, finansal analizleri veya şirket karşılaştırmalı değerlendirmeleri için bilançolardaki verileri işliyor olun,  size yardımcı olmak için buradayız.

  • API

    Yalnızca tek bir API çağrısıyla veri çıkarabilirsiniz. Satır öğeleri, Yapay Zeka kullanılarak kolaylıkla çıkarılır.

  • Web Scan

    Bilanço raporunu web sitesine yükleyin, biz verileri çıkarıp ve API aracılığıyla ulaştıralım. Yada istediğiniz bir e-posta adresine gönderelim.

Makine Öğrenmesi ve Yapay Zekâ ile Tam Otomasyon

İlk adım, API’mize bir bilançonun resmini veya PDF dosyasını sağlamaktır. Bu genellikle bir mobil uygulamadan veya bir web uygulamasından yapılır.

Bir resim veya PDF alınır alınmaz motorumuz tarafından bir TXT dosyasına dönüştürülür. Bu adımda, bilançodaki tüm metin çıkarılır, ancak henüz yapılandırılmamıştır.

Ayrıştırıcı aracı ile 2. adımda OCR’den elde edilen TXT’yi alır ve makine öğrenimini kullanarak onu yapılandırılmış JSON’a dönüştürür. JSON daha sonra API’den çıktı olarak döndürülür. Buradan, bilançodaki veriler veritabanınıza kolayca işlenebilir.

Dil Desteği ve Bulut Erişimi

Sunduğumuz OCR çözümü basılı belgeler için 119 dili desteklerken, el yazısı verilerin çözümlemesini de Latin alfabesi kullanan pek çok dil için gerçekleştirebilmektedir. Bulut tabanlı platform son derece esnek ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Çözümümüz, Yapay Zeka algoritmalarını kullanarak belge tanıma sağlar. Hızlıdır ve çok yüksek doğruluğa sahiptir. Sistem zaten taranmış belgelere dayalı olarak öğrenir, bu nedenle herhangi bir şablona ihtiyaç duymaz ve her ek veri tanınan verilere dahil edilir.

Üstelik “kullandığın kadar öde” sistemiyle, her büyüklükteki işletmeye kontrol edilebilir maliyet avantajı da sunmaktadır.

Bilanço / Mali Tablo OCR çözümleme demosu için

© Copyright - Softay