Intelligent Form Capture

Yapay Zeka Destekli Otomatik Form İşleme

Otomatik Form İşleme

El yazısı formların işlenmesi gereken çok fazla ticari operasyon var. Bir formu doldurmak yalnızca birkaç saniye sürerken, doldurulan formun manuel olarak işlenmesi çok zaman alır ve her zaman insan hatasına açıktır. Otomatik form işleme, manuel veri giriş süresini azaltır ve iş modelinizin verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Yapay Zeka Destekli Otomatik Form İşleme, her türlü formdan el yazısı verileri çıkarmak için akıllı karakter tanımayı (ICR) kullanır. Ayrıca çözümümüzün derin öğrenme yeteneği, yeni form düzenlerini anlamayı ve işlemeyi mümkün kılar.

 

Otomatik Form İşleme Kullanım Örnekleri

Başvuru Formları

Birçok iş alanında, müşterilerin el yazısıyla doldurduğu başvuru formlarını kullanır. Bankacılık, sigorta, perakende ve sağlık şirketleri, akıllı form yakalama ile zamandan ve paradan tasarruf edebilir.

Anketler

Müşteri memnuniyeti ve diğer soru formları, iş süreçlerinin iyileştirilmesi için çok önemlidir. Ancak verileri manuel olarak işlemek ve değerli iç görülere dönüştürmek kolay değil.

Teslimat Belgeleri

Kurye şirketlerinin her gün yüksek hacimli irsaliyeleri işlemesi gerekir. Diğer birçok işlemin düzgün şekilde çalışabilmesi için teslimat verilerinin doğru şekilde işlenmesi çok önemlidir.

Blog yazılar

© Copyright - Softay