Entegre çözümler

Doküman tabanlı uygulamalar

İK Doküman Yönetimi

İk, Özlük Dosyaları, izin, masraf, avans tüm formlar ve uygulamaları, Erp entegrasyonu.

Dış Ticaret Doküman Yönetimi

Proforma faturadan, gümrük beyannamesine kadar tüm ithalat ihracat doküman ve belgelerinizi elektronik ortamda güvenle yönetin!

Kurumsal içerik yönetimi için geliştirdiğimiz çeşitli çözümleri tek bir platformda modüler olarak bir araya getirdik.

ERP sistemleri, iç ve dış iş süreçlerinin tüm iş ağı içinde önemli bir rol oynar.

SAP vb. ERP sisteminde süreçleri hızlandırmak, süreçle ilgili belgelere şeffaf,  bağımsız ve güvenli erişimin garanti edilmesi gerekir.

Softay, SAP gibi en popüler ERP sistemleriyle entegrasyon için bireysel olarak uyarlanmış çözümlerle veri erişimini sağlar ve tüm belge yönetimi senaryolarını kapsar.

Gelen belgelerin otomatik olarak yakalanması ve indekslenmesi, iş akışı süreçlerinin desteklenmesi veya gelen – giden evrakın bir işlem dosyasında revizyon korulmalı saklanması performans aralığının bir parçasıdır.

Kurumsal içerikler çeşitli kaynaklardan ve farklı formatlarda üretilir ve toplanır. İçeriklerin tasnifi, arşivlenmesi, ilgili kullanıcılara yönlendirilmesi ve gerekli hallerde hızlı ve güvenli şekilde erişilmesi akıcı ve verimli bir süreç yönetimi için hayati öneme sahiptir.

Geleneksel yöntemler, günümüzün hızlı ve dijital iş ortamında kurumsal içerik yönetimi için artık yetersiz hale gelmiştir. Tam bu noktada, yüksek teknolojiyi kullanan ve tüm belge/içerik kaynaklarını tek bir havuzda toplayarak, dijitalleştiren bir çözüm kaçınılmaz olmaktadır.

Softay OCR, belgeleri otomatik olarak sınıflandırır ve ayırır, ilgili bilgileri otomatik olarak okur ve veri dönüşümü için kapsamlı seçenekler sunar. Softay OCR’ın açık ara yüzler aracılığıyla kolay entegrasyonu, Softay’ın doküman çözümlerinin yanı sıra ERP sistemleri ve veri tabanlarına en uygun bağlantıyı sağlar.

Müşterilerimiz ayrıca, Softay’ın en önemli özelliklerinden biri SAP entegrasyonunu çok iyi başarmasını gösteriyorlar.

Çok uyarlanabilir ve esnek bir program altyapısı, Kontrat (Sözleşme) yönetimi, İK yönetimi, Mühendislik Doküman Yönetimi, hatta doküman bazlı herhangi bir uygulamayı hayata geçirmek için imkan sunuyor.

© Copyright - Softay