Fatura İş Akış Yönetimi

Basılı olarak gelen faturalarınızı, E faturalarınızı, E-arşiv faturalarınızı SAP arayüzünden kolayca yönetin

Kod bilgisi gerektirmeyen (low-code) araçlar; hızla değişen iş dünyası, iletişim kanalları için doğru tercih.

Softay SAP çözümleri, sisteminize kolayca entegre olup, süreçleri, sadeleştirir ve tam otomasyonu sağlar.

Çalışanlara ek bir eğitim vermeye veya yeni bir yatırım yapmaya gerek olmadan, birkaç gün içinde tüm potansiyeli kullanmaya başlayın.

Softay SAP Çözümleri, ile akıcı ve hızlı süreçlerle çalışmak şirketinizi her alanda ileri taşır.

Yönetilebilir Süreçler

SAP sistemi içinde görev ve süreç yönetimini verimli hale getirmek Softay SAP Çözümleri ile çok kolay! Süreç yönetim çözümlerimiz hayatı sizin için kolaylaştıracak.

Güvenli Arşivleme

İstenilen tüm süreçler ve senaryolar ele alınmaktadır. Otomatik belge oluşturmadan, revizyon korumalı belge saklamaya kadar pek çok özellik.

Verimli ve Esnek

Sertifikalı SAP çözümleri; çalışanlar, iş ortakları, tedarikçiler ve müşteriler için lokasyon bağımsız ve eş zamanlı olarak esnek erişim olanağı sağlar.

SAP tarafından S/4HANA için sertifikalanmış bir düşük kod (low-code) platformu olan Softay ile, SAP sisteminin dijital çekirdeğiyle düzenli bir iletişim halinde olan sağlam ve iş akışı süreçleri yaratabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir operasyonel iş sürecini esnek biçimde düzenleyebilirsiniz.

Süreçlerin esneklik içinde hızla yapılandırabilirsiniz. Bir kaç basit adımda; çeşitli otomatik süreçler, elektronik formlar, dosyalar ve belgeler oluşturabilirsiniz. Ve tek tıkla görevleri dağıtabilir veya yönetebilirsiniz. Süreçlerinizin her birini tek tek planlayabilirsiniz. SAP Çözümleri üç ana modülden oluşur: Süreç Tasarımı, Doküman Oluşturma ve Dijital Dosyalar.

Doğrudan Entegrasyon

Hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha az efor harcayarak mı ulaşmak istiyorsunuz? O halde, SAP için ile çeşitli kurumsal ihtiyaçlara yanıt veren kullanıma hazır çözüm ve şablonları kullanmaya başlayın. Bu çözümlerin hepsi en iyi uygulamalara ve pratik deneyime dayanır ve hızlıca kullanıma almayı garanti eder.

Softay ile gelen tüm ürünler, farklı kurumsal alanlarda her an kullanılabilecek süreç çözümleri sunar. Önceden yapılandırılmış çözümler uzun yıllara dayanan saha deneyimine dayanır ve özel ihtiyaçlara göre de çok düşük maliyetlerle uyarlanabilir.

Süreçlerin tek tek yapılandırılması da her zaman gerekmez, zira pek çok süreç standardize edilmiş bir temel üstünde planlanabilir. Personel süreçleri, tedarik süreçleri, malzeme yönetimi gibi. Softay Go’nun güçlü yanları tam da burada sahneye çıkar.

SAP gibi ERP sistemleri, iç ve dış iş süreçlerinin tüm iş ağı içinde önemli bir rol oynar.

SAP sisteminde süreçleri hızlandırmak, süreçle ilgili belgelere şeffaf, lokasyondan bağımsız ve güvenli erişimin garanti edilmesi gerekir.

Softay Çözümleri, SAP gibi en popüler ERP sistemleriyle entegrasyon için bireysel olarak uyarlanmış çözümlerle veri erişimini sağlar ve tüm belge yönetimi senaryolarını kapsar.

Gelen belgelerin otomatik olarak yakalanması ve indekslenmesi, iş akışı süreçlerinin desteklenmesi veya gelen – giden belgelerin bir işlem dosyasında revizyona karşı saklanması performans aralığının bir parçasıdır.

Softay’ın bizim için en önemli özelliklerinden biri SAP entegrasyonunu çok iyi başarması. Çok uyarlanabilir ve esnek bir program. Kontrat yönetimi, İK yönetimi, Risk Yönetimi ve hatta İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarımızı gerçekleştirdik. Bu anlamda çok memnunuz.

© Copyright - Softay