SAP Entegrasyonu

E-postaları, sözleşmeleri, faturaları ve çok daha fazlasını SAP işlemleriyle biraraya getirin ve süreçlerinize eksiksiz bir genel bakış sağlayın.

 • Riskleri en aza indirin

  Belgeler ve SAP verileri için saklama sürelerine otomatik olarak uyun ve veri koruma düzenlemelerini yerine getirin

 • Tanıdık çalışma ortamı

  SAP uygulamalarınızda normal şekilde çalışmaya devam edin ve diğer sistemlerdeki belgelere ve ek bilgilere doğrudan SAP’den erişin.

 • Hataları önleyin ve zamandan tasarruf edin

  Gelen faturaların alınmasını ve doğrulanmasını otomatikleştirin ve günlük olarak güncellenen satıcı muhasebesi ve likidite planlamasından yararlanın.

 • Esnek ve şeffaf süreçler

  SAP işlemlerini otomatik olarak uçtan uca iş süreçlerine entegre etmek ve departman sınırları genelinde sorunsuz dokümantasyon sağlamak için esnek Doxis iş akışlarını kullanın.

İş süreçlerinize daha fazla bilgi ekleyin

Müşteriler, tedarikçiler, sözleşmeler ve siparişlerle ilgili yapılandırılmış verileri işlerken SAP vazgeçilmezdir.

Ancak bir iş süreci üzerinde ancak ilgili belgelere sahip olduğunuzda tam olarak çalışabilirsiniz. SAP entegrasyonu size sağlar: Süreçlerinize eksiksiz bir genel bakış için SAP işlemleriniz bağlamında e-postalar, sözleşmeler, faturalar vb.

Ürün Videosu

ECM ile SAP ve ERP sistemlerinin tam potansiyelinden yararlanma

Satıcı ilişkilerini ve iş verimliliğini geliştirmek için tüm satın alma süreçlerini birbirine bağlayarak size bir satıcıyla ilgili tüm bilgilerin 360 derecelik bir görünümünü sunmak için Doxis ve SAP’nin nasıl etkileşime girdiğini ilk elden görün.

Doxis ile SAP entegrasyonu, bilgi ve süreçleri birleştirir

 • Gelen faturalar ve SAP

  Doğrudan SAP’de entegre gelen fatura işleme ve onay süreçleri: Doxis, yakalama ve serbest bırakmadan SAP’de tam otomatik gönderiye kadar tüm gelen fatura sürecini otomatikleştirir.

 • eFiles ile bağlam sağlayın

  Elektronik dosyalarla verileri, belgeleri ve iş akışlarını Doxis’te, örneğin tedarikçileriniz bağlamında bir araya getirebilirsiniz. Doxis Folder Cockpit veya Doxis eFiles, ek listenizi doğrudan SAP’de eksiksiz bir dosyaya dönüştürür.

 • SAP verilerini ve belgelerini birleştirin

  Sözleşmeler, irsaliyeler, faturalar, e-postalar: Artık ek listelerinde, dosya sistemlerinde ve posta kutularında SAP işlemleriyle ilgili belgeleri aramanıza gerek yok: Doxis bunları doğrudan SAP’den sağlıyor.

 • SAP’yi DMS işlevleriyle geliştirin

  Sürüm oluşturma, ek açıklamalar, dosyalama ve aramalar: Doxis, eksik  DMS işlevlerini SAP’ye ekler. Bu, belgeler üzerinde rahat ve izlenebilir bir şekilde çalışmanıza ve belgeleri denetime dayanıklı bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Tüm SAP dosyalama ve yakalama senaryoları için.