Doküman Yönetim Sistemi, İş Akışı, SAP, E-imza, KEP entegrasyonu ve mobil desteği ile işinize özel çözümleri.

Geleneksel oluşum, günümüzün hızlı ve dijital iş ortamında kurumsal içerik yönetimi için artık yetersiz hale gelmiştir. Tam bu merkez, yüksek yük kullanan ve tüm belge/içerik değerleri tek bir havuzda toplayarak, dijitalleştiren bir çözüme ev sahipliği yapmaktadır.

Müşterilerimiz, Softay’ın en önemli özelliklerinden biri olarak SAP entegrasyonunu çok iyi başarmasını gösteriyorlar.

Çok uyarılabilir ve esnek bir program yönetimi, Kontrat (Sözleşme) yönetimi, İK yönetimi, Mühendislik Doküman Yönetimi, hatta dokümanları temel alarak bir kullanım hayata geçirmek için imkan sunuyor.

SOFTAY olarak sunduğumuz dijital çözümler 20 yılı aşkın, uluslararası bir tecrübenin birikimini yansıtmaktadır. Uzman danışmanlarımız ve güçlü yazılım geliştirme ekibimiz, çözümlerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve daha esnek hale getirmek için çalışır. Bu sayede, işinizi dijitalleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz sağlam temeli oluşturabiliyoruz. Bu temelin sağladığı avantajlar içinde en önemlileri:

  • SAP başta olmak üzere, hemen hemen tüm ERP sistemleriyle 100% entegre çalışan çözümler.
  • Ağır, hantal ve çoğu özelliği kullanılamayan çeşitli yazılımlar yerine, tek bir merkezi çözümle çalışmak.
  • Hızlı uyarlama ve kurulum. Birkaç hafta içinde tüm bunları gerçekleştirmek mümkün.
  • İK, Tedarik, Finans, Muhasebe, Satış vd. departmanlar için önceden hazırlanmış ve istenirse kolayca düzenlenebilen; form, yazışma, hatırlatma şablonları.
  • Grafiksel süreç editörü.
  • Çok aşamalı eskalasyon yönetimiyle, entegre süreç izleme.
  • Güçlü arama özelliğiyle, tek tıkla tüm veri ve belgeleri bulma.
  • Lokasyondan bağımsız, mobil ve güvenli çalışma.
  • Otomatik hatırlatıcılar ve onay mekanizmaları.

Finansal Çözümler

Finansal Çözümler

Kolay ve Hızlı

Doküman ve belgelerin taranmasından, e-postaların arşivlenmesine kadar doküman odaklı tüm iş süreçlerinizi basitleştirir.

Hakkımızda

20 Yıllık
Tecrübe

Doküman Yönetim Sistemi alanında 2003 yılında yazılım sektörüne adım attık. Mevcut iş süreçlerinize sorunsuz biçimde entegre olan; kolay kullanımlı ve size özel olarak uyarlanan yazılım ürünleriyle, iş akışlarını otomatize ediyor, mobil hale getiriyor ve iyileştiriyoruz.

İş akışı, SAP, E-imza, KEP entegrasyonu ve mobil desteği ile işinize özel çözümlerimizle sektörlerinin öncü firmaları ile çalışıyoruz.

Son derece dinamik ve hızla değişen dünyamızda, şirketlerin dijitalleşmeyi hızla ve kolayca uygulamasını sağlıyoruz.

Sunduğumuz dijital teknolojiler ve platformlarla, her şirketin değişimi, adaptasyonu ve gelişimi üstüne inşa edebileceği bir temel sağlıyoruz. Bu sayede, dijitalleşmeyi herkes için kolay ve ulaşılabilir hale getiriyoruz.

© Copyright - Softay